Üye Girişi
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Yardım Merkezi
 • Genel İşleyiş Yardım Konuları
 • Türk Ticaret Rehberi neyi amaçlar

   

  Türk Ticaret Rehberi, ana amaç sektör ayrımı gözetmeksizin tüm ticari kuruluşları aynı çatı altında toplamayı hedefler.Bu çatı altında toplanan tüm firmalar her zaman en kolay şekilde ulaşılmasını sağlayarak firmaların daha fazla erişilebilir olmasına da katkıda bulunur.
   
  Bölgesel, sektörel yada ürün bazında da arama yaparak ihtiyacınız olan ürün / firmaya ulaşımınızı kolaylaştırır. Türk Ticaret Rehberi sunmuş olduğu üyelik seçenekleri ile firmaların erişilebilirliklerini artırma taleplerini de karşılamayı hedeflemektedir.
   

  Neden Üye olmalıyım?

   

  Firmanızın tanıtımına katkı sağlamak , sizi arayanların size ulaşmasında etkili bir zemin olan sitemiz vasıtasıyla da size ulaşmalarını sağlamak ana amaç olabilecektir.
   
  Ayrıca rakiplerinizin bulunduğu bir Pazar yerinde en azından ücretsiz üye olarak bile bulunmuyor olmanız rekabet açısından da pek doğru olmayacaktır.
   

  Arama motorundan farklılıkları nelerdir?

   

  Arama motorları son dönemde vazgeçilemez dijital pazarlama platformları olmuştur. Çok büyük bir ticaret hacmine ulaşmışlardır.
   
  Ancak bu hızlı büyüme ve aşırı fazla data ile günümüzde aradıklarınızı bulmakta zorlanabilirsiniz. İnternet ortamındaki bilgi kirliliği bunun en temel sebebi olarak gösterilebilir. Yaptığınız bir aramada karşınıza istediğiniz sonuçtan ziyade sadece o içerikte listelenmek amacıyla düzenlenmiş sayfalar gelebilir.
   
  Böyle bir durumla karşılaşmasanız bile genellikle ilk 2 yada 3 sayfadan sonraki sonuçlara pek fazla bakan olmaz.
   
  Türk Ticaret Rehberi ise tüm bu olumsuzlukları gidermek, yapmış olduğunuz arama sonuçlarında istediğiniz firmaların listelenmesini sağlar. Detaylı arama seçeneği ile arama kriterinize filtreler ekleyip en olası sonuçları görüntüleyebilirsiniz.
   
 • Üyelikle İlgili Konular
 • Ücretli / Ücretsiz üyelik hangisini tercih etmeliyim?

   

  Firmanızın profil sayfası ziyaret edildiğinde sadece iletişim bilgilerinizin olduğu bir profil sayfası yerine firmanızı daha etkili bir şekilde tanıtabileceğiniz tanıtım sayfalarına sahip olabilirsiniz.
   
  Ziyaretçilerin sade bir sayfa yerine ürün, sertifika gibi firmanızın ayrıcalıklarını çarpıcı bir şekilde sergileyen tanıtım sayfaları ile sizi görüyor olması hem firmanızı daha iyi tanımasını hemde daha fazla güven duymasını sağlayacaktır.
   
   

  Diğer üyelerden üstte nasıl listelenirim?

   

  Ücretli üyelik seçeneğini tercih edenler her zaman daha üst sıralarda listeleniyor olacaklardır.
  Ayrıca üst sıralarda yer almak için tanıtım sayfalarınızın da dolu olması gerekmektedir.
   

  Ana sayfada firma logom nasıl görünür?

   

  Üyelik formunu doldurduktan sonra firma profil sayfanıza firma logonuzu eklerseniz, yeni üyelerimiz başlığı altında sizinde logonuz ana sayfada yer alabilecektir.
   
  Yeni üyelerimiz başlığı altında görüntülenen logolar yeni üye eklendikçe ana sayfada görüntülenmesi otomatik olarak durdurulmaktadır.
   
  Ana sayfada sürekli görüntülenebilmek için reklam seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.
   

  Üye oldum ancak Türk Ticaret Rehberinde yeterince ziyaret edilmedim

   

  Üye olurken mutlaka firmanıza ait ürün, adres gibi bilgilerinizi doğru ve herkesin arama yapabileceği kelimelere uygun olarak yazınız. Logo ekleyiniz.
   
  Aramalarda listelenebilmek için doğru içerik, ziyaretçinin size yönlendirilmesi için ise yeterli bilgi gerekmektedir. Bunları sağlarsanız Türk Ticaret Rehberi size yeni müşteriler bulmakta daha fazla yardımcı olabilecektir.
   

  İçerik oluşturmak / yüklemek konusunda destek sağlıyor musunuz?

   

  Ücretli üyelik seçeneğini tercih etmiş olan üyelerimize, içeriğin sisteme yüklenmesi konusunda destek sağlanmaktadır.
   
  Bununla ilgili olarak yüklenecek datayı anlaşılır bir şekilde dijital ortamda bize iletiyor olmanız yeterlidir.
   
 • Genel Konular
 • Bölgemde bireysel çalışarak bir işbirliği yapmamız söz konusu olabilir mi?

  Bulunduğunuz bölgede portföy sahibi iseniz işbirliği imkanları hakkında detaylıca görüşmek için bize ulaşabilirsiniz. Karşılıklı görüşerek en verimli işbirliği modelini belirleyip bu doğrulta verimli işbiliği sağlayabiliriz

  Türk Ticaret Rehberinde Bayilik / Franchise tarzı açılımlar var mıdır?

  Türk Ticaret Rehberi olarak bayilik, şube, Franchise konseptlerinde çalışmalar yapılmasını planlamaktayız. Bu konu ile ilgili olarak sunulan seçeneklerden sizin için uygun olanı belirleyerek bu konudaki çalışma detaylarını görüşebiliriz. Bununla ilgili olarak iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Firma Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL    Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2022 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır