Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Donanım sektöründe toplam 25 firma bulunmaktadır.
Çevrim Tercüme
 
 Çevrim Tercüme bürosu geniş bir kadro ve yılların vermiş olduğu deneyimi ile 
Ankara’da çeviri bürosu olarak çalışmaya başlamıştır.
 Çevrim Tercüme 1000 den fazla freelance ve yeminli çevirmen ağı sayesinde başta
İngilizce, Arapça, Fransızca, Almanca, Rusça, Farsça, İspanyolca, İtalyanca
Portekizce olmak üzere dünya çapında tanınmış olan tüm dillerde profesyonel
olarak yeminli, noter onaylı, simultane, ardıl çeviri hizmetlerini en hızlı ve 
güvenilir bir şekilde siz saygı değer müşterilerimiz için sunmaktadır.
Belge
Kuruluşumuz esas olarak iki ana başlık altında belgelendirme hizmetleri vermektedir:
Sistem belgelendirme hizmetleri, başta ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetimi Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi olmak üzere çok sayıda yönetim sistemini kapsamaktadır.
Spesifik belgelendirme hizmetleri, başta GMP İyi Üretim Uygulamaları Sistemi, BRC Food Gıda Güvenlik Sistemi, HELAL Belgesi, CE Belgesi, ROHS Belgesi, ECOmark Belgesi ve Organik Ürün Belgesi olmak üzere çok sayıda spesifik sistemi kapsamaktadır.
 

 

Musa Sülün
Garanti Büro olarak, Uşak ve çevresinde, garantili olarak toner dolumu himzeti vermekteyiz. Toner dolumu iyi malzeme ve koşullarda yapılmaz ise çıktılarınızın çok kirli bozuk çıkmasına yol açar. Ayrıca yazıcı fırın ünitesi ve diğer mekanik aksamlarında arızalara neden olur. Bazen bu arızalar onarılmaz derecede büyük de olmaktadır.
 
1990 lardan bu yana, lazer yazıcılar, fotokopiler konusunda uzmanlaşan kadromuz, toner dolum hizmetleri ile en iyi kalitede baskı almanız için hizmet vermektedir. Toner dolumunda dikkat edilmesi gereken bir çok husu bulunmaktadır. Tonerin mekanik sağlamlığı, dişliler, kapak, drum gibi değişmesi gereken yan parçaları kontrol edilir. Gerekli olan parçalar yenileri değiştirilir ve test edilir. En önemlisi ise, tonerin kullanıldığı fotokopi makinası veya lazer yazıcının, model markasına uygun yoğunluk ve karışımda toner tozunun kullanılmasıdır. Toner bu aşamalardan sonra, test makinalarımızda örnek çıktılar alınarak test edilir, onaylanır ve hazır hale getirilir.
 
Toner dolumu yaptırmak, orjinal toner satın almanızdan kat be kat düşük maliyetlidir. Böylece hem ülke ekonomisine, hem de kendi bütçenize hatırı sayılır ölçüde katkıda bulunabilirsiniz.
 
Uşak ve çevresinde, toner dolumu için bize ulaşabilirsiniz.
 
Artinoks Cam Aksesuarları San.Tic.Ltd
Cam Kapı Aksesuarlar grupları olarak serbest,yaylı ve hidrolik menteşeler,ofis bölme elemanları,duşakabin,sürgü sistemleri,kapı kilitleri,cam tutucular vb.tüm mimari donanım ürünlerinin satışını piyasaya gerçekleştirmek
Sagunur Danışmanlık Ltd Şti
e-ticaret, seo, kurumsal web site tasarımı, eticaret sitesi ve dijital pazarlama hizmetleri.
 
E- Çözüm Web Hizmetleri

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım çalışmaları gerçek dünyaa bir işletmesi olan ve işletmenin dijital platform üzerindeki yansımasını ortaya çıkartan çalışmalardır. Böyle bir durumda kurumal web tasarım çalışması hastaneler, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, üretim yapan firmaları için yapılan bir çalışma haline gelmektedir.

 

Kurumsal web tasarım çalışmalarının olmazsa olmazları arasında logo çalışması yer almaktadır. Firmayı temsil edecek olan bir loga çalışması hem farklı olmalıdır hem de sektöre uygun bir çalışma olmalıdır. Aynı zamand a da kurumsal web tasarım çalışmaları için kurumsal kimlik inşaası yapmak da oldukça önemlidir. Bu yüzden firması için bir çalışma satın olacak olanlar öncelikle kurumsal kimlik çalışmasının olduğu ve orjinal logo çalışmalarının olduğu bir firmadan hizmet almalıdırlar.

Sosyal Araç

Türkiye’nin Sosyal Medya Yönetim Aracı, Sosyal Araç ile artık Sosyal Medya Yönetimi daha kolay. Tüm hesaplarınız tek bir platformda! Şimdi Ücretsiz deneyebilirsiniz

L-D Bilişim Hizmetleri Teknik Destek Hizmet ve Satış Platformu

Şirketimiz 2016 yılında kurulmuş genç bir firmadır. Amacımız sizlerin iş alanında bulunan estetik öğelerden mümkün olduğunca yararlanarak mesajın alıcıya doğru ve net iletildiği, eleştirilebilir yönleri mümkün olduğunca az, estetik açıdan hedeflenen ölçüde zengin çalışmalar üretmektir. Daha önce yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyini üretmekle taklitçilik arasındaki farkı bilen saygı değer müşterilerimizle sayısız projeye imza atabilmek için çok heyecan duymaktayız. Sizlere de bu farkı yaşatmak isteriz

L-d Bilişim Hizmetleri olarak, web tasarımı, kondisyon aletleri satışı, termal kağıt üretimi akıllı telefon tablet ve bilgisayar tamiri, yazarkasa ve pos sektöründe hizmet vermekteyiz.

 

Yeni kurulan bir firma olmamıza karşın tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yolumuza “Devamlılık – Hız – Kalite ve Güven” kelimelerini kendimize ilke edinerek başladık.

Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Firma Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2022 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu